Tourismusagenturen

Ort   RB Tel/fax. e-mail   www
Omišalj            
  T.A. "Su–mo tours" 051/842-230 infosumotours@gmail.com   
  www.sumotours.hr
   

 

Sol-tours
Filiale Omišalj
Pušća 150 (Einkaufszentrum Omišalj)

 051/568-491  sol-tours@ri.t-com.hr
info@sol-tours.hr
   www.sol-tours.hr
   

 Kacamarin  (Online Travel Agency)
Euro Bus d.o.o.
Veli Kijec 2
51 513 Omišalj

051/841-990
051/841-991
Handy 00385 95 299 6378

 

 support@kacamarin.com    www.kacamarin.com
Njivice            
  Aleta tours 051/847-333
051/846-108
aleta.napredne.t@gmail.com   www.ait.hr
  Anna tours 051/846-165 info@annatours.hr  

 www.kroatientraumferien.de

  EL-PI tours 051/846-266
051/846-043
njivice@elpi-tours.com   www.elpi-tours.com
  Klub tours 051/847-664
051/847-665
klub-tours@ri.t-com.hr   www.appkrk.com
  Njivice tours 051/846-854 info@njivice-tours.hr   www.njivice-tours.hr
Malinska            
  Apolinar 051/869-011
051/869-012
apolinar@ri.t-com.hr   www.apolinar.net
  Atlas Malinska d.o.o. 051/859-490
051/859-110
info@atlas-malinska.hr   www.atlas-malinska.hr
  Dub tours 051/859-033 dubtours.malinska@gmail.com   www.dubtours-malinska.com
  ELPI tours 051/859-770
051/859-558
info@elpi-tours.com   www.elpi-tours.com
  Kralj 051/859-014
051/859-126
kralj@ri.t-com.hr   www.kralj-ta.hr
  Malinska-tourist 051/843-245
051/843-210
malinska-tourist@gmail.com   www.malinska-tourist.com
  Malin Travel 051/850-234
051/850-259
malintravel@gppmikic.hr   www.malintravel.com
  Malinska Tours 051/859-024 info@malinska-tours.com      www.malinska-tours.com
  Molaris travel DMC d.o.o. 051/859-951 info@molaris.com.hr   www.molaris.com.hr
  Olivari d.o.o. 051/859-990
051/859-977
apartments@volivari.com   www.olivari-travel.com www.apartments-krk.com
  Sol-tours 051/850-006
051/858-295
sol-tours@ri.t-com.hr   www.sol-tours.hr
  Valturist 051/858-742
051/869-094
 info@valturist.hr   www.valturist.hr
Krk            
  Adria sun
Šet. Sv. Bernardina 6/E, 51500 Krk
051/880-333
051/880-334
info@adriasun.hr   www.adriasun.hr
  Adrijan
Creska 12, 51500 Krk
051/604-248
051/604-260
adrijan.krk@ri.t-com.hr   www.adrijan-krk.hr

  Aurea International d.o.o.
Vršanska 26/L, 51500 Krk
051/221-777 051/221-007 aurea@aurea-krk.hr   www.aurea-krk.com
  a travel Autotrans
Šet. Sv. Bernardina 3, 51500 Krk
051/222-661
051/222-110
krk@autotrans.hr   www.autotrans-turizam.com
  Azur
J. Pupačića 1, 51500 Krk
051/880-765
051/880-766
info@azur-krk.com   www.azur-krk.com
  Holidays
Kamenica 12, 51517 Kornić
051/851-106
051/851-170
agency@krk-holidays.hr      www.krk-holidays.hr
  Fanika turist
(Online Travel Agency)
091 200 71 18
099 329 23 63
fanika.turist@gmail.com   www.fanikaturist.hr
  Krk
Slavka Nikolića 17, 51500 Krk
051/221-915 tuo-krk@email.t-com.hr   www.tuo-krk.hr
  Krk-Gaber
Stjepana Radića 30, 51500 Krk
051/221-676
051/221-570
info@krkgaber.hr
info@krk-info.com
  www.krkgaber.hr
www.krk-info.com
  Krk-Info
S. Nikolića 34, 51500 Krk
051/222-222 quanarius@multilink.hr
infokrk@infokrk.com
  www.infokrk.com
www.krkinfo.info
  Sunset
Dunat 50, 51517 Kornić 
051/867-312 info@sunset-krk.com   www.sunset-krk.com
  Turist biro Rivena
Slavka Nikolića 59, 51500 Krk
051/221-120
051/221-515
riviera.adria3@riviera.ht.hr       www.turistbiro-krk.com
  "Molnar-Gabor"
Milohnić bb, 51500 Krk
051/880-186
051/880-186
info@krktourist.com   www.krktourist.com
  Krk Adria d.o.o.
Linadrići 28/4, 51500 Krk
051/604-021 info@krkadria.com   www.krkadria.com
  Nono
J.J. Strossmayera 39, 51500 Krk
051/221-995
051/222-979
nono@nono-krk.com
nono.krk@gmail.com
  www.nono-krk.com
  Suzy tours
S. Nikolića 2a,
51500 Krk
051/520-474
051/520-474
suzy-tours@ri.t-com.hr   www.suzy-tours.hr
  Tasić
Stjepana Radića 30, 51500 Krk
051/221-012
00387 653 32 412
info@tasic-krk.com   www.tasic-krk.com
  Putnička agencija Depope
Skrpčići 51, 51500 Krk
Ljetni ured; Ružmarinska 6 (Hotel Dražica)
051/863-108
051/604-084
depope@depope.hr   www.depope.hr
Punat            
  Marina tours d.o.o. 051/854-375
051/854-340
info@marina-tours.hr   www.marina-tours.hr
  MORE-Prijevoz putnika morem i priobaljem d.o.o.
051/854-016
051/854-127
ta-more-punat@ri.t-com.hr   www.more-punat.com
www.moreofcroatia.com
S.Baška            
  Zala 051/844-755 / 051/844-605 zala@ri.t-com.hr   www.zala.hr
Baška            
  Ara 051/856-298
051/864-004
ara@ri.t-com.hr   www.touristoffice-ara.hr
  Aventura 051/856-774 aventura@ri.t-com.hr   www.aventura-baska.com
  Adriasmile Turizam 051/864-110
051/864-187
info@adriasmile.com   www.adriasmile.com
    'Baska Info d.o.o.' 051/296-895   info@baska.info   www.baska.info
  Eurotours 051/856-895 eurotours1@ri.t-com.hr   www.euro-tours.hr
  Guliver 051/864-007, 051/864-008 pdmguliver@gmail.com   www.pdm-guliver.hr
  L.P.D. – tours 051/856-460
051/856-520
info@lpdtours.hr   www.lpdtours.hr
  Polo line 051/856-533 info@polo.hr   www.polo.hr
  Primaturist 051/856-132
051/856-971
primaturist@ri.t-com.hr   www.primaturist.hr
  Splendido 051/856-116
051/856-616
splendido@ri.t-com.hr   www.splendido.hr
  Šiloturist 051/864-105
051/860-171
siloturist@ri.t-com.hr   www.siloturist.hr
  Igen 051/844-095 igen@igen.hr   www.igen.hr
Vrbnik            
  Mare-tours 051/604-400
051/604-401
info@mare-vrbnik.com   www.mare-vrbnik.com
Šilo            
  Car 051/852-229
051/852-113
utr-car@ri.t-com.hr
  Estee 051/852-241
051/852-276
estee@ri.t-com.hr   www.estee.hr
  Mikić d.d. 051/852-120
051/850-259
gpp-mikic@ri.t-com.hr   www.hotelmalin.com
  Šiloturist 051/852-263
051/852-203
siloturist@ri.t-com.hr   www.siloturist.hr
  Tina 051/852-311
051/852-303
agencija-tina@ri.t-com.hr   www.atina.hr
  Enserva 051/852-285 info@krk-reisen.de   www.krk-reisen.de
Klimno            
  Paralela tours
051/853-159,
051/853-216
paralela-tours@ri.t-com.hr
  www.paralela-klimno.com